Vážení zákazníci, z důvodu stěhování prodejny v době od 27.2. 2023 budou Vaše objednávky vyřízeny v průběhu března. Děkujeme za pochopení. Těšíme se na Vás na nové adrese U Oblouku 501/10 Ostrava Poruba

DALEKOHLED ZEISS CONQUEST HD 10×56

Kód: 10-10-017
Neohodnoceno
Značka: Zeiss
40 100 Kč
Skladem

Vyvážený dalekohled Conquest® HD nabízí vynikající výkon pro působivý lovecký zážitek. Nekompromisní v designu, ergonomii a vzhledu s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Pokud přesto chcete vidět důležité detaily při lovu v šeru, Conquest HD 10x56 je pro vás tím pravým dalekohledem. Díky 10násobnému zvětšení a velké výstupní pupile lze bez problémů překlenout velké vzdálenosti a oko přiblížit zvířecímu světu. 10x56 samozřejmě splňuje i všechny ergonomické požadavky: Ostřící kolečko je umístěno tak pohodlně, že jej můžete vždy snadno a rychle použít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • 90% propustnost světla

   Sklo s vysokým rozlišením poskytuje 90% propustnost světla do oka, vynikající výkon při slabém osvětlení a vynikající rozlišení cíle v celém rozsahu zvětšení.
   

  Optimalizované ovládání

   Pohodlné vidění není jen otázkou optických brýlí. Rozhodující je také ergonomie – a zde CONQUEST HD přesvědčí svými kompaktními rozměry, nízkou hmotností a moderním designem. Díky velkému ostřícímu kolečku umožňuje ostřící mechanismus snadný přístup, optimální držení a přesné ostření i v rukavicích. Ergonomii podporují i ​​očnice. Mírně zkosené skvěle padnou a podporují tak zrakový komfort.
   

  Kompaktní a robustní provedení

   Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a robustní konstrukce těla zaručují provozní připravenost za všech podmínek. Pohodlné pozorování není jen otázkou objektivu. Velkou roli hraje také ergonomie – a právě zde přichází CONQUEST HD na své se svými kompaktními rozměry a lehkým, moderním designem.
   
   

  Jasný výhled za každého počasí

   I ve vlhkém počasí jsou v přírodě k vidění působivé věci. Proto společnost ZEISS vyvinula LotuTec®. Povlak na čočkách dalekohledů a dalekohledů, který umožňuje neomezený jasný výhled za všech povětrnostních podmínek.
   
  sekce-nejjemnější-osvětlená-tečka
   

  Povlak ZEISS T*

   Vícevrstvá vrstva ZEISS T* zaručuje brilantní, vysoce kontrastní obraz, který zažijete především za zhoršených světelných podmínek a za šera. Není za tím ale žádný pevný recept na strukturu vrstev, ale technologie, která se neustále přizpůsobuje novým materiálům skla a požadavkům a liší se čočku od čočky.
   
  technická data 10×56 Conquest HD
  parametry 10×56
  průměr výstup. pupil (mm) 5,6
  výkon za šera 23,7
  zorné pole na 100 m 11,5
  minimální zaostřovací vzdálenost 3,5m
  korekce dioptrií +/- 4
  vzdálenost pupil  (mm) 57 – 74
  materiál těla dalekohledu magnéziová slitina
  optický koncept HD, 9x čočka
  hranolová soustava AbbeKönig
  zušlechtění T*    LotuTec
  plněný dusíkem ano
  vodotěsnost (m) 4
  rozměry v x š (mm) 210×145
  váha (g) 1275

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 • Home
 • Design Shoptetak.cz
  ×

  Splátková kalkulačka ESSOX