DALEKOHLED ZEISS VICTORY SF 10×42

Kód: 10-10-046
Neohodnoceno
Značka: Zeiss
72 570 Kč
Skladem

S VICTORY® SF od ZEISS můžete zažít ty nejpůsobivější okamžiky lovu jako nikdy předtím. Žádný dalekohled v historii společnosti ZEISS nikdy neměl vyváženější optický výkon. Jeho optická dokonalost, bezkonkurenční zorné pole, revoluční ergonomie a extrémně lehká konstrukce z něj dělají nejlepší všestranný dalekohled, jaký kdy společnost ZEISS vyrobila. Nová VICTORY SF je vyjádřením toho, za čím si stojíme: bezkonkurenční špičková optika. Zažijte ZEISS VICTORY SF jako nejuniverzálnější prémiový dalekohled ve 170leté historii společnosti ZEISS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • 10x42 nabízí nejvyšší úroveň rozpoznání detailů a dokonale se hodí pro rušné pozorování na velké vzdálenosti. Zorné pole 120 m / 1 000 m při 10násobném zvětšení bylo dříve pro mnohé snem, který se nyní realizuje. Zvětšení 10x nabízí nebývalou přesnost a ostře definované detaily. ErgoBalance Concept umožňuje plynulou manipulaci i přes velké zvětšení.

  92% propustnost světla

   Koncept Ultra-FL zahrnuje více fluoridových čoček SCHOTT pro absolutní věrnost barev, jas, čistotu a nejjemnější rozlišení detailů, a to i v těch nejdrsnějších podmínkách a v nejobtížnějších prostředích.
   

  Extrémně široké zorné pole

   Nesrovnatelně široké zorné pole obou modelů SF nabízí dokonalý přehled v náročném terénu a krátké zaostřovací vzdálenosti 1,95 (SF 32) a 1,5 metru (SF 42) umožňují prozkoumání těch nejmenších detailů

  Jedinečný zážitek ze sledování

   Přirozená, věrná reprodukce barev, jasný obraz a velmi jemné rozlišení detailů - koncept UFL to umožňuje. U konceptu Ultra-FL Concept je několik prvků vyrobených z fluoridového skla SCHOTT spojeno do systému, který poskytuje nejvyšší věrnost barev, jas, vysoký kontrast a nejjemnější rozlišení detailů.
   

  Rychlé zaostření

   Vynikající koncept SmartFocus vám umožňuje reagovat rychle a intuitivně díky vylepšené rychlosti ostření. Zaostřovací kolečko je umístěno v trojitém můstku, což umožňuje pohodlnou, přirozenou polohu ruky. Protiskluzový povrch umožňuje snadnější, přesnější ovládání a ideální ostření.
   

  Povlak ZEISS T*

   Vícevrstvá vrstva ZEISS T* zaručuje brilantní, vysoce kontrastní obraz, který zažijete především za zhoršených světelných podmínek a za šera. Není za tím ale žádný pevný recept na strukturu vrstev, ale technologie, která se neustále přizpůsobuje novým materiálům skla a požadavkům a liší se čočku od čočky.
   

  Koncept ErgoBalance

   Díky koncepci ErgoBalance dalekohled perfektně padne do ruky a umožňuje delší a rovnoměrnější pozorování s minimální únavou odlehčením svalů v horní a dolní části paží.
   

  Jasný výhled za každého počasí

   I ve vlhkém počasí jsou v přírodě k vidění působivé věci. Proto společnost ZEISS vyvinula LotuTec®. Povlak na čočkách dalekohledů a dalekohledů, který umožňuje neomezený jasný výhled za všech povětrnostních podmínek.
   
  sekce-nejjemnější-osvětlená-tečka
   
  technická data 10×42 Victory SF
  parametry 10×42
  průměr výstup. pupil (mm) 4,2
  výkon za šera 20,5
  zorné pole na 100 m 12
  minimální zaostřovací vzdálenost 1,5 m
  korekce dioptrií +/- 4
  vzdálenost pupil  (mm) 55 – 76
  materiál těla dalekohledu magnéziová slitina
  optický koncept Ultra FL,  7x čočka
  hranolová soustava Schmidt Pechan
  zušlechtění T*   LotuTec
  plněný dusíkem ano
  vodotěsnost (m) 4
  rozměry v x š (mm) 173×125
  váha (g) 780

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 • Home
 • Design Shoptetak.cz
  ×

  Splátková kalkulačka ESSOX