DALEKOHLED ZEISS VICTORY SF 8x32

Kód: 10-10-048
Neohodnoceno
Značka: Zeiss
64 660 Kč
Skladem

S dalekohledem ZEISS Victory® SF můžete zažít ty nejpůsobivější okamžiky lovu jako nikdy předtím. Jeho optická dokonalost, bezkonkurenční zorné pole, revoluční ergonomie a extrémně lehká konstrukce z něj dělají nejlepší všestranný dalekohled, jaký kdy společnost ZEISS vyrobila. Zažijte produktovou řadu Victory SF jako nejuniverzálnější prémiový dalekohled ve 170leté historii společnosti ZEISS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Velké zorné pole je důležité pro detekci zvěře, protože umožňuje pokrýt větší oblasti a také detekovat malé pohyby na okraji zorného pole. 

  Koncepce ErgoBalance v kombinaci s optimálním rozložením hmotnosti dělá z ZEISS SF 32 dokonalého společníka pro pronásledování. 

   

  90% propustnost světla

   Koncept Ultra-FL zahrnuje více fluoridových čoček SCHOTT pro absolutní věrnost barev, jas, čistotu a nejjemnější rozlišení detailů, a to i v těch nejdrsnějších podmínkách a v nejobtížnějších prostředích.

   

  Extrémně široké zorné pole

   Nesrovnatelně široké zorné pole obou modelů SF nabízí dokonalý přehled v náročném terénu a krátké zaostřovací vzdálenosti 1,95 (SF 32) a 1,5 metru (SF 42) umožňují prozkoumání těch nejmenších detail
   

  Jedinečný zážitek ze sledování

   Přirozená, věrná reprodukce barev, jasný obraz a velmi jemné rozlišení detailů - koncept UFL to umožňuje. U konceptu Ultra-FL Concept je několik prvků vyrobených z fluoridového skla SCHOTT spojeno do systému, který poskytuje nejvyšší věrnost barev, jas, vysoký kontrast a nejjemnější rozlišení detailů.
   

  Rychlé zaostření

   Vynikající koncept SmartFocus vám umožňuje reagovat rychle a intuitivně díky vylepšené rychlosti ostření. Zaostřovací kolečko je umístěno v trojitém můstku, což umožňuje pohodlnou, přirozenou polohu ruky. Protiskluzový povrch umožňuje snadnější, přesnější ovládání a ideální ostření.
   

  Povlak ZEISS T*

   Vícevrstvá vrstva ZEISS T* zaručuje brilantní, vysoce kontrastní obraz, který zažijete především za zhoršených světelných podmínek a za šera. Není za tím ale žádný pevný recept na strukturu vrstev, ale technologie, která se neustále přizpůsobuje novým materiálům skla a požadavkům a liší se čočku od čočky.
   

  Koncept ErgoBalance

   Díky koncepci ErgoBalance dalekohled perfektně padne do ruky a umožňuje delší a rovnoměrnější pozorování s minimální únavou odlehčením svalů v horní a dolní části paží.
   

  Jasný výhled za každého počasí

   I ve vlhkém počasí jsou v přírodě k vidění působivé věci. Proto společnost ZEISS vyvinula LotuTec®. Povlak na čočkách dalekohledů a dalekohledů, který umožňuje neomezený jasný výhled za všech povětrnostních podmínek.
   
   
  Technické parametry

  rozšíření

  Efektivní průměr objektivu

  32 mm

  prostup světla

  90 %

  průměr výstupní pupily

  4,0 mm

  soumrakové číslo

  16.0

  Zorné pole na 1000 m (yds)

  155 m (465 stop)

  Subjektivní úhel pohledu

  67° ww

  limit přiblížení

  1,95 m (6,4 stop)

  rozsah nastavení dioptrií

  − 4,0 | + 4,0 dpt

  oční úleva

  19 mm

  zornicová vzdálenost

  54-76 mm

  typ objektivu

  Ultra FL

  hranolový systém

  Schmidt-Pechan

   

  funkce

  LotuTec | plnění dusíkem

  + | +

  vodotěsnost

  400 mbar

   

  pracovní teplota

  − 30°C | + 63 °C (- 22 °F | + 145 °F)

  délka

  152 mm (5,9")

  Šířka se šířkou oka 65 mm

  112 mm (4,4")

  Hmotnost

  600 g (21,2 oz)

   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 • Home
 • Design Shoptetak.cz
  ×

  Splátková kalkulačka ESSOX