Night Pearl Adaptér set pro SEER II

Kód: 2NPADAPSEERII_30
Neohodnoceno
Značka: NightPearl
3 359 Kč
Skladem

Night Pearl Adaptér set pro SEER II

Adaptér set pro termovizní předsádky Night Pearl SEER se závitem.
Night Pearl adaptér set určený pro termovizní předsádky Night Pearl SEER 35 a Night Pearl SEER 50 umožňuje upevnění těchto předsádkových přístrojů na denní optiku. Adaptér set se nasazuje na objektiv puškohledu, binokuláru, monokuláru nebo fotografického přístroje. Nasazení je velmi rychlé, pomocí tohoto adaptéru noční vidění ve formě předsádky drží nástřel puškohledu a není jej třeba jakkoliv jinak více seřizovat. Adaptér set tvoří:
  • Adaptér se závitem - ve velikosti dle vnějšího průměru objektivu denní optiky (pokud potřebujete předsádku uchytit i na denní optiku s jiným vnějším průměrem objektivu, lze samostatně zakoupit adaptér se závitem v jiné velikosti)
  • Redukce SEER II - v univerzální velikosti (pokud potřebujete na denní optiku uchytit i jiný předsádkový systém, než je termovizní předsádka SEER - např. noční vidění Night Pearl NP-22, lze výměnnou redukci pro vybrané přístroje zakoupit samostatně)
Správnou velikost adaptér setu vybírejte dle vnějšího průměru objektivu denní optiky (např. puškohledu), na které bude předsádka pro noční vidění prostřednictvím adaptér setu uchycena.
Velikost o kterou máte zájem napište do poznámky v objednávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dostupné velikosti (dle vnějšího průměru objektivu puškohledu v mm)
? 30
? 38
? 39
? 41
? 42
? 48
? 49
? 50
? 56
? 57
? 58
? 59
? 60
? 62
? 62,5
? 64
? 65
? 66
? 67
? 79
? 80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz