Back
Předchozí zboží
Digitální předsádka Forward F455 27 760  bez DPH
33 590  vč DPH
Další zboží
Rolák HUBERT 868  bez DPH
1 050  vč DPH

Posedový vak – MARGITA

5 372  bez DPH
6 500  vč DPH

Výjimečný posedový vak je vyroben z pobroušeného, lehkého ale pevného materiálu ve složení 63% polyester, 37% bavlna. Zateplený je speciální tepelnou výplní Climaschield. V dolní části – od pasu dolů je ještě podšit fleecem, v horní části je dále zateplený prošívanou podšívkou s thermovložkou 150. Uvnitř vaku je odepínací část, která se dá v případě zašpinění od bot vyprat. Posedový vak má 2 vnitřní kapsy se zipem. N přední straně se zapíná zipem, který je překryt légou, která se zapíná na knoflíky.
Součástí posedového vaku je zateplený rukávník. Když chcete ve vaku udělat pár kroků, můžete z něj vystrčit nohy a dolní část zapnout speciálním poutkem k zádům vaku. Poté nám poslouží posedový vak jako dlouhý teplý kabát.
Je to nejefektivnější tepelně izolační materiál na trhu. Je to absolutní světová špička v izolaci. Velmi odolný, lehký, vysoce trvanlivý, pružný a rychleschnoucí. V porovnání s jakýmkoli konkurentem zachovává nejdéle “loft” a to i po opakovaném stlačování, praní a sušení. Je to robustní trojrozměrná 3D struktura – stejná, jako u peří – je tvořena tepelné spojenými překříženými vlákny s dutinou trojúhelníkového průřezu. Izolačními vlastnostmi se nejvíce ze všech syntetických izolaci přibližuje peří.

Popis

Popis

Specifikace

Rozměry:

Rozbalený stav:

Vnitřní výška – 210 cm, vnitřní obvod pasu – 160 cm.

Váha: 3.8kg

Zabalený stav:

Délka – 53cm

Průměr – 33cm

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.