Back

Pozorovací zařízení termovize ATN MARS 4 (Thor) 640×480 4-40x

142 871  bez DPH
172 874  vč DPH

Popis

  • Další generace výkonných snímačů Osidian IV DUAL CORE
  • Ostrý obraz za jakýkoliv podmínek
  • Využívá senzor ve vysokém rozlišení ve 4 generací
  • Obnovovací frekvence obrazu 60Hz
  • Obsidian Core je vysoce specializovaný počítač
  • Detekce až 3300m
  • Nahrávání videa ve vysoké kvalitě 1280×960

efektivní vzdálenost pro detekci lidské postavy:

    Detekce – 3300 metrů
Rozpoznání – 1450 metrů
    Identifikace – 800 metrů

Nahrávejte si vaše lovecké chvíle v ohromujícím rozlišení jako součást vašeho pravidelného loveckého dobrodružství. Už žádné zmeškané momenty. Nahrávejte si videa, vyfotografujte, a přineste si k Vám domů tyto záběry které můžete sdílet s vašimi přáteli, rodinou a na sociálních sítích.

Termovizní zaměřovací puškohled ATN MARS 4 (THOR) je svými vlastnostmi a možnostmi určen pro použití v náročných klimatických podmínkách a omezené viditelnosti. Ať už v naprosté tmě, v kouři, mlze, za hustého deště nebo sněžení. Puškohledy ATN splňují nejpřísnější kritéria kvality a výkonu, díky čemuž se řadí mezi absolutní světovou špičku. Patří mezi nejvyhledávanější termovizní zařízení ať už mezi lovci, armádními složkami nebo IZS.

Termovizní puškohled Mars 4 je vybaven velkým množstvím funkcí, všechny parametry se mohou v reálném čase měnit přímo na displeji – od záměrných osnov, přes možnost výběru typu zbraně, kalibru, munice, balistických křivek, až po barevná schémata. Dále umožňuje výběr 3 uživatelských profilů (bílá – teplá) (černá – teplá) (barevný režim teplé). Zařízení disponuje vestavěnou 4 GB pamětí a možností zaznamenávání videí a snímků. Paměť lze rozšířit SD kartu až do velikosti 64GB. Puškohled Mars 4 je vybaven nastavitelným senzorem přítomnosti, který automaticky vypíná displej v případě, že nemáte puškohled v blízkosti obličeje. Uživatele jistě potěší možnost výběru inverzního zobrazení záměrné osnovy – pro rychlou a přesnou střelbu. Termovizní puškohled je vybaven 3D gyroskopem, barometrem, E-kompasem a dalšími špičkovými technologiemi. Ovládací tlačítka jsou umístěna tak, aby nemohlo dojít k jejich nechtěnému stisknutí. Puškohled je napájen interní lithiovou baterii s výdrží až 16 hodin.

Obsah balení:

1x Termovizní puškohled ATN Mars 4 (Thor) 4-40x
1x Očnice
1x Čistící hadřík na optiku ATN
1x Ochranné pouzdro na puškohled
1x USB -C kabel
1x Montáž weaver 30 mm
1x Montáž L weaver 30 mm

Katalogové číslo: MS4K6475 Kategorie: , , Štítek:
Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.