Back

Pozorovací zařízení termovize ATN MARS-HD (Thor) 640×480 2,5-25x50mm

104 131  bez DPH
125 999  vč DPH

Popis

  • Bilion cyklů za sekundu posouvá ATN CORE optiky do 21 století!
  • Ostrý obraz za jakýkoliv podmínek
  • Využívá senzor ve vysokém rozlišení s možností jasného nočního vidění
  • Obsidian Core je vysoce specializovaný počítač
  • Detekce až 1500m
  • Nahrávání videa ve FULL HD

efektivních vzdálenost pro detekci lidské postavy:

Detekce – 1500 metrů

Rozpoznání – 600 metrů

Identifikace – 360 metrů

Nahrávejte si vaše lovecké chvíle v ohromujícím 1080p Full HD rozlišení jako součást vašeho pravidelného loveckého dobrodružství. Už žádné zmeškané momenty. Nahrávejte si videa, vyfotografujte, a přineste si k Vám domů tyto záběry které můžete sdílet s vašimi přáteli, rodinou a na sociálních sítích.

Termovizní zaměřovací puškohled ATN THOR – HD je svými vlastnostmi a možnostmi určen pro použití v náročných klimatických podmínkách a omezené viditelnosti. Ať už v naprosté tmě, v kouři, mlze, za hustého deště nebo sněžení. Puškohledy ATN splňují nejpřísnější kritéria kvality a výkonu, díky čemuž se řadí mezi absolutní světovou špičku. Patří mezi nejvyhledávanější termovizní zařízení ať už mezi lovci, armádními složkami nebo IZS.

Termovizní puškohled THOR-HD je vybaven velkým množstvím funkcí, všechny parametry se mohou v reálném čase měnit přímo na displeji – od záměrných osnov, přes možnost výběru typu zbraně, kalibru, munice, balistických křivek, až po barevná schémata. Dále umožňuje výběr až z 18 uživatelských profilů. Zařízení disponuje vestavěnou 4 GB pamětí a možností zaznamenávání videí a snímků. Puškohled THOR je vybaven nastavitelným senzorem přítomnosti, který automaticky vypíná displej v případě, že nemáte puškohled v blízkosti obličeje. Uživatele jistě potěší možnost výběru inverzního zobrazení záměrné osnovy – pro rychlou a přesnou střelbu.

Pomocí námi dodávaného softwaru k výrobkům ATN je možné po připojení puškohledu k počítači snadno upravovat uživatelské profily, vytvářet a nahrávat do puškohledu vlastní balistiku, vytvářet záměrné osnovy, měnit všechna nastavení, aktualizovat firmware puškohledu atd. Pro přenos dat, video výstup a programování zařízení slouží univerzální vodotěsný konektor.

Ovládací tlačítka jsou umístěna tak, aby nemohlo dojít k jejich nechtěnému stisknutí. Puškohled může být napájen na klasické AA baterie.

Katalogové číslo: MARS6450DRMP Kategorie: , , Štítek:
Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.