Zapůjčení – Kamera na brokovnici ShotKam USA

500 

Nabízíme Vám zapůjčení kamery Shot Kam k rychlé kontrole Vašich zásahů

Vestavěný Wi-Fi ShotKam vám umožňuje připojit se přímo k mobilnímu zařízení. Díky 4x rychlejšímu Wi-Fi můžete okamžitě stahovat a prohlížet každý snímek přímo z mobilního zařízení. Kompatibilní s mobilními zařízeními Android a Apple. Nastavení lze přizpůsobit pomocí aplikace ShotKam.

Po sepsání smlouvy Vám bude kamera zapůjčena na Vámi zvolenou dobu

Cena půjčovného: 500,-Kč / den

Výše vratné kauce:

Katalogové číslo: ART00374-1 Kategorie: , , Štítky: , Výrobce:
Popis

Popis

Specifikace

OSOBNÍ NASTAVENÍ Každé video je opatřeno záhybem (červenou tečkou nebo křížem), které představuje cílové místo vaší zbraně. Slouží k snadné úpravě ostrosti pomocí mobilní aplikace ShotKam. Chcete-li se vyrovnat, zaměřte korálek zbraně na cíl 30 yardů daleko. Pomocí mobilního zařízení se systémem Android nebo iOS se připojte k síti Wi-Fi a nastavte tak, aby se zaměřil na místo, kde je vaše zbraň určena.

INTELIGENTNÍ AKTIVACE ShotKam detekuje každý pohyb barelu, aby věděl, kdy má nahrávat. Pokročilá technologie měří síly X, Y a Z, plus roli, zatáčení a stoupání hlaveň brokovnice. Jednoduché uzavření brokovnice (přes a pod, poloautomatické nebo čerpadlo) spustí nahrávání.

PATENTOVANÁ ABSORPCE PRO ŠKODU Střelba generuje extrémní vibrační síly, které musí být absorbovány, aby se vytvořily bezproblémové videozáznamy. Tento fotoaparát byl postaven s vojenskými materiály a byl navržen pro své drsné prostředí. Konzola má dvojvrstvou pryžovou podložku, která se připevní na hlaveň, ale nikdy neopustí známku.

Videa si můžete prohlédnout zde:

https://shotkam.com/blogs/videos

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.