DALEKOHLED ZEISS VICTORY HT 10×54

Kód: 10-10-043
Neohodnoceno
Značka: Zeiss
62 680 Kč
Na dotaz

S prémiovým dalekohledem Victory HT zažijete lov v nové dimenzi. Díky revoluční optické koncepci zaujmou propustností 95 % a více

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Špičková hodnota, které je dosaženo perfektní souhrou skel SCHOTT HT, vícevrstvého povlaku ZEISS T* a hranolového systému Abbe-König a zajišťuje maximální jas. To znamená, že můžete při lovu pozorovat mnohem déle – dokonce i v tom nejhlubším šeru.Stejně inovativní: ergonomie. Nový koncept ComfortFocus zaujme velkým zaostřovacím kolečkem, které je zapuštěno do dvoučlánkového můstku. Díky tomu je extrémně robustní, extrémně snadno použitelný a také extrémně odolný. Zažijte špičkovou optiku na nejvyšší úrovni – s nejjasnějším dalekohledem od společnosti ZEISS.

  10x54 také splňuje nejvyšší optické nároky. Extrémní jas, nejvyšší kontrast a nejjemnější ostrost detailů se snoubí v tomto obzvláště kompaktním a robustním dalekohledu.

   

  95% propustnost světla

   Brýle SCHOTT s vysokou propustností pro optimální identifikaci a rozlišení cílů za zhoršených světelných podmínek. Jasný, vysoce kontrastní obraz vám poskytne další minuty, které potřebujete na lovu. Koneckonců, je to často první nebo poslední světlo dne, které je rozhodující pro vytvoření těch kouzelných loveckých okamžiků, které si budete navždy pamatovat.
   

  Optimalizovaný průměr objektivu

   Optimalizovaný průměr čočky pro snížení hmotnosti. To zajišťuje plynulé zobrazování v jakékoli situaci, bez ohledu na to, jak dalekohled držíte. Tímto způsobem design podporuje nejvyšší standardy pro dokonalý vizuální zážitek.
   

  Jasný výhled za každého počasí

   I ve vlhkém počasí jsou v přírodě k vidění působivé věci. Proto společnost ZEISS vyvinula LotuTec®. Povlak na čočkách dalekohledů a dalekohledů, který umožňuje neomezený jasný výhled za všech povětrnostních podmínek.
   
  sekce-nejjemnější-osvětlená-tečka

  Povlak ZEISS T*

   

  Vícevrstvá vrstva ZEISS T* zaručuje brilantní, vysoce kontrastní obraz, který zažijete především za zhoršených světelných podmínek a za šera. Není za tím ale žádný pevný recept na strukturu vrstev, ale technologie, která se neustále přizpůsobuje novým materiálům skla a požadavkům a liší se čočku od čočky.

   
   
   
  technická data 10×54 Victory HT
  parametry 10×54
  průměr výstup. pupily (mm) 5,4
  výkon za šera 23,2
  zorné pole na 100 m 11
  minimální zaostřovací vzdálenost 3,5m
  korekce dioptrií +/- 3
  vzdálenost pupil  (mm) 58 – 76
  materiál těla dalekohledu magnéziová slitina
  optický koncept HT,  9x čočka
  hranolová soustava AbbeKönig
  zušlechtění T*   LotuTec
  plněný dusíkem ano
  vodotěsnost (m) 5
  rozměry v x š (mm) 193×142
  váha (g) 1050

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 • Home
 • Design Shoptetak.cz
  ×

  Splátková kalkulačka ESSOX