Kamera na brokovnici ShotKam USA

Kód: ART00374
Neohodnoceno
22 990 Kč
Skladem
Špičková speciální střelecká kamera. Jedinečná kvalita, úzké zorné pole, automatické spouštění a automatické stříhání záznamu výstřelu, odolnost vůči rázům, wi-fi připojení k chytrému telefonu nebo tabletu. Speciální technologie, vyvinuto v a vyrobeno v USA; pravděpodobně jedinečný produkt svého druhu na světě. Kvalita naprosto odpovídá vysoké ceně.

Vestavěné WI-FI Snadné připojení. Vestavěný Wi-Fi ShotKam vám umožňuje připojit se přímo k mobilnímu zařízení. Díky 4x rychlejšímu Wi-Fi můžete okamžitě stahovat a prohlížet každý snímek přímo z mobilního zařízení. Kompatibilní s mobilními zařízeními Android a Apple. Nastavení lze přizpůsobit pomocí aplikace ShotKam.

OSOBNÍ NASTAVENÍ Každé video je opatřeno záhybem (červenou tečkou nebo křížem), které představuje cílové místo vaší zbraně. Slouží k snadné úpravě ostrosti pomocí mobilní aplikace ShotKam. Chcete-li se vyrovnat, zaměřte korálek zbraně na cíl 30 yardů daleko. Pomocí mobilního zařízení se systémem Android nebo iOS se připojte k síti Wi-Fi a nastavte tak, aby se zaměřil na místo, kde je vaše zbraň určena.

INTELIGENTNÍ AKTIVACE ShotKam detekuje každý pohyb barelu, aby věděl, kdy má nahrávat. Pokročilá technologie měří síly X, Y a Z, plus roli, zatáčení a stoupání hlaveň brokovnice. Jednoduché uzavření brokovnice (přes a pod, poloautomatické nebo čerpadlo) spustí nahrávání.

PATENTOVANÁ ABSORPCE PRO ŠKODU Střelba generuje extrémní vibrační síly, které musí být absorbovány, aby se vytvořily bezproblémové videozáznamy. Tento fotoaparát byl postaven s vojenskými materiály a byl navržen pro své drsné prostředí. Konzola má dvojvrstvou pryžovou podložku, která se připevní na hlaveň, ale nikdy neopustí známku.

Videa si můžete prohlédnout zde:

https://shotkam.com/blogs/videos

 

 

 

 

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz
    ×

    Splátková kalkulačka ESSOX