Kulový dvoják Merkel 140 AE Arabesque

Kód: M0904A
Neohodnoceno
Značka: Merkel
305 000 Kč
Na objednávku

Kulový dvoják Merkel 140AE Arabesque řady Safari je klasická lovecká kulová zbraň pro lov těžké zvěře v Africe. Je velmi oblíbená u profesionálních lovců či průvodců při lovech extrémně nebezpečné zvěře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulový dvoják Merkel 140AE Arabesque řady Safari je klasická lovecká kulová zbraň pro lov těžké zvěře v Africe. Je velmi oblíbená u profesionálních lovců či průvodců při lovech extrémně nebezpečné zvěře. Důvodem je možnost vystřelit rychle po sobě 2 spolehlivé rány. Všechny mechanické systémy jsou zesíleny, což posiluje funkčnost a spolehlivost zbraně. Ta je označována za bezkonkurenčně spolehlivou v situacích, kdy jde o život.

Větší hmotnost zbraně a delší hlavně umožňují vyšší stabilitu při střelbě a lepší absorpci zpětného rázu. Má krátké boční desky, zdobené arabeskovou rytinou. Na přání jsou možné další individuální rytiny za příplatek.

Je vybavená závěrem Greener, jehož uzamčení se provádí dvěma svislými lištami a čepem. U kulového dvojáku Merkel 140AE Arabesque je modifikovaný systém zámku Anson-Deeley. Je standardně vybaven dvouspoušťovým mechanizmem a manuální pojistkou na hřbetě pažby.  Součástí zbraně jsou vyhazovače vystřelených nábojnic. Pažba je s pistolovou rukojetí, německou lícnicí a gumovou botkou. Zbraň se dodává s pažbou třídy 4. Za příplatek lze objednat i vyšší třídu dřeva.

Hlavně jsou sletované. Na hlavni je plátkové hledí na 25, 50 a 75 metrů.

Délka hlavní je 60 cm, celková délka 102 cm, hmotnost ca. 4,6 kg.

Zbraň se vyrábí v rážích: .375 H-H Mag., .416 Rigby, .470 N.E., .500 N.E., .450/400. N.E.

Na přání lze za příplatek 41.452,- Kč objednat osmihrannou hlaveň.

 

Prodej pouze s platným ZP a vyzvednutí na prodejně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz
    ×

    Splátková kalkulačka ESSOX