Laserový dálkoměr ATN Ballistic laser ABL 1500

Kód: ATN-ACMUABL1500
Neohodnoceno
Značka: ATN
11 100 Kč
Externí sklad

Chytrý laserový dálkoměr ATN ABL 1500 je skvělým doplňkem pro váš ATN Smart HD denní, noční a termovizní puškohled. Kombinuje přesnost laserového dálkoměru a balistické kalkulačky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model ATN Auxiliary Ballistic Laser 1500 je chytrý dálkový zaměřovač od 5 m až do vzdálenosti 1500 m. Je určen pro připevnění k HD optice ATN z řad  X-Sight II HD Series, X-Sight 4K Series, ThOR 4 Series, promění tak vaše zařízení v precizní lovecký nástroj. Montáž a párování pomocí Bluetooth je velice jednoduché. 

Aktivování všech ovládacích prvků jer možné pomocí aplikace Smart Sight. V kritické situaci proto není třeba žádných dalších tlačítek. Pomocí aplikace můžete také přenášet balistické informace. Stačí jen zmáčknout jedno tlačítko a dálkoměr automaticky odečte vzdálenost puškohledu od cíle a upraví vaše POI tak, aby odpovídalo vzdálenosti.

Za jasného denního světla dálkoměr funguje jako sluneční clona. Je vyroben s tvrzené hliníkové slitiny a nárazuvzdorné elektroniky, proto vydrží tlaky výstřelů vysokého kalibru. Šetřivá baterie vám umožní nepřetržitý provoz až 12 hodin v kuse. 

 

 

V případech reklamace vyžadujících servisní zásah jsou zařízení odesílána do servisního centra výrobce v zahraničí. Z tohoto důvodu trvá vyřízení reklamace zpravidla déle. Proto činí lhůta pro vyřízení reklamace přístrojů ATN 60 dnů. Zakoupením přístroje souhlasíte s prodloužením doby pro vyřízení reklamace na 60 dnů v souladu s § 19, odst. 3) zákona 634/1992 sb.

Parametry

Výrobce ATN
Model: ATN ABL 1500
Přesnost: ± 0,3 m
Rozsah: 5-1500 m
Bluetooth: 4.1
IP Hodnocení: voděodolný
Software pro párování Smart HD: Obsidian II a vyšší
Kompatibilní s HD optikou: X-Sight II HD Series, X-Sight 4K Series, ThOR 4 Series
Životnost baterie: 12 hodin nepřetržitého používání
Typ baterie: 1 x CR2 type, 3 V
Rozměry: 111 x 87 x 71 mm
Váha: 360 g
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz
    ×

    Splátková kalkulačka ESSOX