Ve dnech 25. až 28.7. bude z důvodu dovolené prodejna uzavřena. Vaše objednávky budou vyřízeny postupně po 28.7. Děkujeme za pochopení

Kulovnice opakovací Merkel RX Helix Alpinist

Kód: M0101
Neohodnoceno
Značka: Merkel
82 120 Kč
Na dotaz

Kulovnice Merkel Helix Alpinist je model s plastovou pažbou v barvě antracit a s nastavitelnou lícnicí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulovnice Merkel Helix Alpinist je model s plastovou pažbou v barvě antracit a s nastavitelnou lícnicí. Na předpažbí je adaptér pro upevnění dvojnožky. Plastová pažba u modelu Alpinist se vyznačuje vysokou kvalitou a semišovým povrchem. Tato pažba se velice příjemně drží. Provedení Alpinist je určeno pro střílení na velkou vzdálenost, kdy si střelec může upravit lícnici přesně dle svých nároků a zbraň vybavit dvojnožkou. Dodává se i v provedení Merkel Helix Alpinist Camo. Pažba a předpažbí je v kamufláži. 

Všechny kulovnice řady Merkel Helix se vyznačují unikátním přímotažným závěrem s krátkým chodem a spoušťovým hřbetním napínáním. Jedná se o takzvanou bezpečnou kulovnici, kdy je náboj v nábojové komoře a není napnuto bicí zařízení.

U této kulovnice lze jednoduše bez použití montážních nástrojů měnit hlavně různých ráží a provedení. V této řadě je možno použít 291 různých hlavní. A to hlavně standartní, semiweightové, kanelované, s mířidly nebo bez mířidel. Lze použít různé délky hlavní, např. 470 mm, 510 mm, 560 mm, 610 mm. Hlavně mohou být vybaveny úsťovou brzdou a na konci hlavně šroubením. Na pouzdru závěru je univerzální picatinny-šína, která umožňuje montáž široké škály puškohledů a optických zařízení. Zbraň je dodávána se snadno vyjímatelným zásobníkem na 3 nebo 5 ran. Dle druhu pažby lze Merkel Helix objednat ve 35 různých variacích.

Kulovnice Merkel Helix je dodávána:

1/ ve standardních rážích s délkou hlavně 56 cm: 6,5x55SE, .243 Win., .270 Win., 7x64, .308 Win., .30-06 Spring., 8x57IS, 9,3x62,

2/ v mini rážích s délkou hlavně 56 cm: .222 Rem, .223 Rem,

3/ v magnumových rážích s délkou hlavně 61 cm: .300 Win. Mag., .338 Win. Mag., 7 mm Rem. Mag.

Hlavně se vyrábí s odnimatelnými mířidly a se závitem.

 

Prodej pouze s platným ZP a vyzvednutí na prodejně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz
    ×

    Splátková kalkulačka ESSOX