Kulovnice opakovací Merkel RX Helix Explorer

Kód: M0107
Neohodnoceno
Značka: Merkel
79 860 Kč
Na dotaz

Kulovnice Merkel Helix Explorer je cenově nejdostupnější model opakovací kulovnice Helix.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulovnice Merkel Helix Explorer je cenově nejdostupnější model opakovací kulovnice Helix. Explorer má pevnou plastovou pažbu a předpažbí v šedočerné barvě. Na pistolové rukojeti pažby a předpažbí jsou rybiny, které usnadňují uchopení kulovnice. Zbraň je standardně dodávána s hladkou hlavní délky 56 cm a průměrem 17 mm. Materiál pažby umožňuje velice hrubé zacházení a používání za všech povětrnostních podmínek. Na dotyk je pažba příjemná i v zimních studených dnech. Toto provedení se často nazývá pracovní. To ocení především profesionální lovci. Dodává se i v provedení Merkel Helix Explorer Camo. Explorer Camo má pevnou plastovou pažbu a předpažbí v kamufláži. 

Všechny kulovnice řady Merkel Helix se vyznačují unikátním přímotažným závěrem s krátkým chodem a spoušťovým hřbetním napínáním. Jedná se o takzvanou bezpečnou kulovnici, kdy je náboj v nábojové komoře a není napnuto bicí zařízení.

U této kulovnice lze jednoduše bez použití montážních nástrojů měnit hlavně různých ráží a provedení. V této řadě je možno použít 291 různých hlavní. A to hlavně standartní, semiweightové, kanelované, s mířidly nebo bez mířidel. Lze použít různé délky hlavní, např. 470 mm, 510 mm, 560 mm, 610 mm. Hlavně mohou být vybaveny úsťovou brzdou a na konci hlavně šroubením. Na pouzdru závěru je univerzální picatinny-šína, která umožňuje montáž široké škály puškohledů a optických zařízení. Zbraň je dodávána se snadno vyjímatelným zásobníkem na 3 nebo 5 ran. Dle druhu pažby lze Merkel Helix objednat ve 35 různých variacích.

Kulovnice Merkel Helix je dodávána:

1/ ve standardních rážích s délkou hlavně 56 cm: 6,5x55SE, .243 Win., .270 Win., 7x64, .308 Win., .30-06 Spring., 8x57IS,        9,3x62,

2/ v mini rážích s délkou hlavně 56 cm: .222 Rem, .223 Rem,

3/ v magnumových rážích s délkou hlavně 61 cm: .300 Win. Mag., .338 Win. Mag., 7 mm Rem. Mag.

Hlavně se vyrábí s odnimatelnými mířidly a se závitem.

 

Prodej pouze s platným ZP a vyzvednutí na prodejně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz
    ×

    Splátková kalkulačka ESSOX