Night Pearl Adaptér set pro NP-22 / NP-MR

Kód: NIGHT PEARL ADAPTER SET PRO NP-22 / NP-MR
Neohodnoceno
Značka: NightPearl
3 359 Kč
Skladem

Night Pearl Adaptér set pro NP-22 / NP-MR

Adaptér set pro uchycení předsádky Night Pearl NP22 nebo NP-MR k puškohledu.
Adaptér set Night Pearl je určený pro předsádky Night Pearl NP22, NP-MR a také pro všechny předsádkové systémy značky Armasight. Adaptér set slouží pro upevnění předsádkového přístroje nočního vidění na denní optiku. Nasazuje se na objektiv puškohledu, binokuláru, monokuláru nebo případně fotografického přístroje. Nasazení je velmi rychlé, pomocí tohoto adaptéru noční vidění ve formě předsádky drží nástřel puškohledu a není jej třeba jakkoliv jinak více seřizovat. Adaptér set tvoří dvě části:
  • Adaptér se závitem - ve velikosti dle vnějšího průměru objektivu denní optiky (pokud potřebujete předsádku zároveň uchytit i na denní optiku s jiným vnějším průměrem objektivu, lze samostatně zakoupit adaptér se závitem v jiné velikosti)
  • Redukce NP22-NPMR - v univerzální velikosti (pokud potřebujete na denní optiku uchytit i jiný předsádkový systém, než je NP22, NPMR a výše popsané - např. Night Pearl termovizní předsádku, lze výměnnou redukci pro vybrané přístroje zakoupit samostatně
Správnou velikost adaptér setu vybírejte dle vnějšího průměru objektivu denní optiky (např. puškohledu), na které bude předsádka pro noční vidění prostřednictvím adaptér setu uchycena. Velikost o kterou máte zájem napište do poznámky v objednávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dostupné velikosti (dle vnějšího průměru objektivu puškohledu v mm)
? 30
? 38
? 39
? 41
? 42
? 48
? 49
? 50
? 56
? 57
? 58
? 59
? 60
? 62
? 62,5
? 64
? 65
? 66
? 67
? 79
? 80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz
    ×

    Splátková kalkulačka ESSOX