Fotopast BUNATY FULL HD GSM 4G

Kód: BUNATY FULL HD GSM 4G
Neohodnoceno
Značka: Bunaty
8 490 Kč
Skladem

 NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ! 4G GSM fotopast!  4G extra rychlý GSM modul, SMS dálkové ovládání. Můžete si ze svého mobilního telefonu fotopast vypnout a zapnout nebo si nechat poslat fotografii na vyžádání. Velmi snadné nastavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotopast zaznamená pohyb a okamžitě odešle fotografii na Váš mobilní telefon nebo email. Fotopast se snadno maskuje. Minimum lesklých ploch dělá z této fotopasti ideální nástroj na ochranu majetku. Laserové zaměření a velký barevný lcd displej na přední straně fotopasti. Samozřejmostí jsou všechny pokročilé funkce jako , časovač , kdy fotopast můžete nastavit od kdy do kdy má být aktivní. Video ve full hd kvalitě! Úhel snímání 55 stupňů je ideální pro snímání na delší vzdálenost. Fotopast je možné napojit na externí baterii tak jako všechny fotopasti BUNATY! BUNATY je česká značka s kvalitním servisem a technickou podporou. Fotopasti BUNATY patří dlouhodbě mezi nejprodávanější v ČR!

 

Spolehlivé odesílání fotografií  – 4G modem s SMS ovládáním BUNATY full hd 4G GSM odešle fotografii na Váš mobilní telefon nebo email extrémně rychle v sítě 4G do 30 vteřin . Fotopast lze ovládat na dálku pomocí SMS příkazů. Můžete jí vypnout , zapnout a nebo si vyžádat fotografii. Fotopast BUNATY full hd 4G GSM disponuje velkou kvalitní antena s polohovacím kloubem pro dokonalý příjem GSM signálu. Tam kde ostatní fotopasti již signál ztrácejí fotopast BUNATY pracuje!
 

  • TIP : pokud chcete aktivovat ve fotopasti funkci SMS dálkové ovládání, doporučujeme zakoupit externí baterii a nebo ideálně fotopast připojit pomocí adapteru na 220V. Pokud má fotopast funkci SMS ovládání aktivovanou , výrazně stoupe spotřeba energie, fotopast musí být stále připojena v GSM síti a čekat na příchozí SMS příkaz. V běžném provozu , při vypnuté funkci SMS ovládání je fotopast v "uspalém" režimu , kdy je aktivní pouze pohybové čidlo, v okamžiku kdy fotopast zaznamená pohyb - aktivuje se , přpojí se do GSM sítě odešle fotografii a následně se opět zcela "uspí"

     

Nízké provozní náklady Fotopast BUNAYT full hd 4G GSM odesílá fotografie prostřednictvím datové SIM karty , která je vložená ve fotopasti. Ke každé fotopasti s GSM obdržíte dobíjecí SIM kartu zcela zdarma! Nevážete se žádnou smlouvou a pouze SIM kartu dobíjíte podle potřeby! Pokud fotopast nepoužíváte nic neplatíte, žádný paušál atd, kredit ze SIM karty se odečítá pouze za odeslané fotografie! Celkové náklady na odesílání prakticky neomezeného množství fotografií nepřekročí částku. 100 ,- Kč měsíčně! Do fotopasti můžete samozřejmě vložit jakoukoli SIM kartu od jakéhokoli operátora na které fungují data!
 

  • ZAJÍMAVOST: 180 kusů fotopasti BUNATY full hd 4G u nás zakoupily VOJENSKÉ LESY A STATKY ČR v  projektu financovaným Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci projektu - Prevence šíření a omezování Mývala Severního v Doupovských horách. Tuto fotopast používá nespočet měst a obcí včetně policie ČR
Osvědčená značka ! 
Kvalitní servis a technická podpora BUNATY 
BUNATY je česká značka ! Pro BUNATY je spokojenost zákazníka na prvním místě! Pracovníci firmy jsou vždy připravení pomoci s nastavení a zprovozněním Vaší fotopasti. Už se Vám nestane , že koupíte fotopast , s kterou Vám nikdo nepomůže! Samozřejmostí je kvalitní servis v české republice! Fotopasti BUNATY jsou podle statistik nezávislého porovnávače cen HEUREKA dlouhodobě nejprodávanější značkou v ČR!


Laserové zameření Získejte fotopast u které se nebude trápit se zaměřením snímané oblasti. Za snížených světelných podmínek aktivujete laserové ukazovátko a fotopast přesně a snadno zamíříte! Nemusíte nic odhadovat tak jakou jiných fotopastí!


Velký barevný displej pro dokonalé zaměření sledované oblasti ! Získejte fotopast u které se nebude trápit se zaměřením a instalací ! Na displeji přesně vidíte co budete fotografovat ! Umístění displeje je na přední straně fotopasti – toto je velmi důležité – na displeji tak při instalaci přesně vidíte sledovanou plochu a fotopast přesně zacílíte, navíc si můžete fotografie prohlédnout přímo v terénu!


NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ! technologie BUNATY BLACK IR! Nádherné denní snímky a úžasně prosvícené noční fotografie! Fotopast BUNATY využívá nejmodernější zcela neviditelné noční vidění BUNATY BLACK IR ! Ať jste myslivec a nebo milovník přírody můžete se spolehnout na to, že fotopast BUNATY bude fotit za naprosté tmy zcela neviditelně! Při přímém pohledu na fotopast z jakékoli vzdálenosti se na fotopasti nic nerozvítí a ani minimálně! Fotopast je předurčena k ochraně majetku !        V přírodě neviditelná! Bunaty udává směr vývoje !
Získejte fotopast, která bude v přírodě téměř neviditelná! Moderní design s minimem lesklých ploch ! Přísvit fotopasti je opticky rozdělen do několika částí, minimalizuje tak prozrazení fotopasti ! Barevná kamufláž byla navržena přímo pro podmínky české přírody ! Fotopast splyne s prostředím  !

ukázka fotografií - fotopast BUNATY FULL HD 4G GSM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz
    ×

    Splátková kalkulačka ESSOX