Fotopast EVOLVEO StrongVision PRO 2GB, GSM/MMS

Kód: CAM-2GB
Neohodnoceno
Značka: Evolveo
3 390 Kč –8 %
6588 1 hlavni obrazek
3 390 Kč –8 % 3 090 Kč
Skladem

Kompaktní moderní kamera Vám umožní pořizovat fotografie nebo video záznam se zvukem všude tam, kde nemůžete použít klasický kamerový systém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pořízené fotografie Vám odešle na Váš mobilní telefon ve formě Emailu pomocí EVOLVEO mail serveru nebo pomocí MMS. Snadno zaznamenáte pohyb v okolí svého domu, chaty, zahradního domku, firmy, skladu, na stavbě nebo při sledování divoké zvěře ve vzdálených lokacích. Kameru nastavíte snadno a rychle pomocí SW pro PC. Vždy, když kamera rozezná pohyb, informuje Vás buď do emailu, nebo do MMS dle zvoleného nastavení a zašle Vám i snímek, co se před kamerou právě děje. Díky integrovaným PIR čidlům Vám neunikne žádný pohyb a kamera se aktivuje jen v momentě, kdy je to potřeba, čímž se prodlužuje výdrž provozu na baterie.

 Easy SMS Setup

 Pro jednodušší nastavení jsme do modelu StrongVision PRO 2G přidali funkci Easy SMS Setup**. Pro odesílání emailů s fotografiemi, tak již není potřeba vytvářet soubor v počítači pomocí EVOLVEO Config. Stačí zaslat SMS na SIM kartu vloženou do již aktivované fotopasti s vloženou SD kartou, a ta se sama nastaví. Potvrzení o úspěšné aktivaci vám zařízení potvrdí na zpět zaslanou SMS zprávou*. Pokud se rozhodnete využít pro nastavení EVOLVEO Config, stačí SD vyjmout naformátovat a uložit na ní nastavení z EVOLVEO Config.

 *SMS je zpoplatněná dle vašeho tarifu **Pokud jste si zakoupil CAM-2G bez této funkce, stačí updatovat FW. Postup a soubory naleznete v sekci Ke stažení.

EVOLVEO e-mail server

Pro snadné odesílání pořízených snímků jsme pro Vás připravili Evolveo mailovou službu. V aplikaci EVOLVEO config Vám stačí pouze zadat emailovou adresu, na kterou se bude pořízená fotka odesílat, a to je vše, žádná hesla a uživatelská jména. Vše probíhá na zabezpečené komunikaci mezi fotopastí a naším českým mail serverem.

 20Mpix fotografie a FullHD video

Kamera dokáže zaznamenat fotografie v rozlišení až 20mpix a video v 1080p/30fps. To vše, jak v denním, tak i nočním režimu. Pro zachycení zvěře v pohybu můžete vybrat v režimu snímání i multishot. Kamera pak zaznamená dle nastavení až 9 snímků na jednu aktivaci, tak aby Vám nic neuniklo. Odešle však jen první snímek, zbytek se bezpečně uloží na vloženou SD kartu s velikostí až 64GB.

Časosběrná kamera

Časosběrný režim Vám umožní snadno zaznamenat například stavební projekt. Stačí nastavit časový interval a kamera pořídí snímek dle zadaného parametru a nereaguje na narušení pomocí PIR snímače. Z pořízených snímků pak můžete sestavit časosběrné video, kde máte zaznamenanou například stavbu Vašeho domu.

 • 2G GSM, MMS/Email, EVOLVEO Mail server
 • 20 Mpix fotografie, Full HD video
 • noční foto i video
 • 2.4" displej, krytí IP65
 • Podpora SD karet až 64GB
 • České menu + Aplikace pro Windows
 • PIR čidlo 120°
 • Napájení 10x AA baterie nebo Li-Ion akumulátor BAT3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 • Home
 • Design Shoptetak.cz
  ×

  Splátková kalkulačka ESSOX